Rozvrh (Anděl)

 

 

Chcete-li si zajistit své místo na lekci, rezervujte si lekci online. Pravidla rezervace skupinových lekcí >>

To ensure your group lesson spot, make a reservation online. Group classes reservation rules >>

Vyčistit filtry »
« Březen »
« 26.02.2024 do 03.03.2024 »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
07:15-08:15

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

ZÁSKOK

07:15-07:45

Les Mills SPRINT

Sál 2

07:30-08:15

Les Mills Strength development

Sál 1

09:35-10:35

BODYBALANCE®️

Sál 1

ZÁSKOK

11:00-12:00

BODYCOMBAT®️

Sál 1

11:00-11:45

CYCLING

Sál 2

11:00-12:00

PILATES

Sál 3 - Body&Mind

12:00-13:00

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

12:00-12:30

Les Mills GRIT®️CARDIO

Sál 2

12:15-13:15

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

ZÁSKOK

16:00-16:45

CYCLING

Sál 2

16:15-17:15

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

16:15-17:15

ZUMBA

Sál 1

17:00-18:00

BODYCOMBAT®️

Sál 2

17:20-18:20

BODYATTACK®️

Sál 1

17:20-18:20

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

18:05-19:05

TRX

Sál 2

18:25-19:25

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

18:30-19:15

BODYJAM®

Sál 1

19:15-20:00

Les Mills BARRE®️

Sál 2

19:30-20:30

BODYPUMP®️

Sál 1

19:30-20:30

Smíškova metoda

Sál 3 - Body&Mind

07:15-08:15

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

07:15-08:00

BODYPUMP®️

Sál 1

07:30-08:15

Les Mills CORE®️

Sál 2

08:30-09:30

ZDRAVÁ ZÁDA

Sál 3 - Body&Mind

10:00-10:30

Les Mills CORE®️

Sál 1

10:35-11:35

BODYBALANCE®️

Sál 1

12:00-13:00

CYCLING

Sál 2

12:30-13:30

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

13:00-14:00

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

ZÁSKOK

16:00-17:00

CLINIC PILATES #Health

Sál 3 - Body&Mind

16:00-17:00

PROBLEM ZONES

Sál 1

17:05-18:05

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

17:10-18:10

CYCLING

Sál 2

ZÁSKOK

17:10-17:40

Les Mills CORE®️

Sál 1

17:40-18:10

Les Mills GRIT®️STRENGTH

Sál 1

18:05-19:05

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

18:15-19:15

BODYCOMBAT®️

Sál 1

18:15-19:15

KRUHOVÝ TRÉNINK

Sál 2

19:10-20:10

PILATES

Sál 3 - Body&Mind

19:20-19:50

BOOTY workout

Sál 2

19:25-20:25

BODYPUMP®️

Sál 1

19:50-20:20

CORE TRAINING

Sál 2

07:15-08:15

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

07:15-08:15

CYCLING

Sál 2

07:15-08:15

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

09:00-10:00

PROBLEM ZONES

Sál 1

10:05-11:05

BODYBALANCE®️

Sál 1

10:10-11:10

BOOTY workout

Sál 2

12:00-12:30

Les Mills GRIT®️ATHLETIC

Sál 1

12:35-13:05

Les Mills CORE®️

Sál 1

16:00-17:00

BARRE workout

Sál 3 - Body&Mind

16:10-17:10

BODYPUMP®️

Sál 1

17:00-18:00

PROBLEM ZONES

Sál 3 - Body&Mind

17:20-18:20

BODYSTEP®️

Sál 1

17:20-17:50

Les Mills SPRINT

Sál 2

18:05-19:05

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

18:05-19:05

PROBLEM ZONES

Sál 2

18:25-19:25

BODYCOMBAT®️

Sál 1

19:10-20:10

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

19:10-20:10

TRX

Sál 2

19:30-20:30

BODYJAM®

Sál 1

07:15-08:15

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

07:15-08:15

BODYPUMP®️

Sál 1

07:15-08:30

OUTDOOR RUN

07:15-08:15

TRX

Sál 2

08:45-09:30

Les Mills CORE®️

Sál 1

09:35-10:35

BODYBALANCE®️

Sál 1

10:40-11:10

Les Mills GRIT®️CARDIO

Sál 1

11:00-12:00

BARRE workout

Sál 3 - Body&Mind

11:45-12:45

BODYPUMP®️

Sál 1

12:00-13:00

KRUHOVÝ TRÉNINK

Sál 2

13:00-14:00

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

ZÁSKOK

16:00-17:00

PILATES

Sál 3 - Body&Mind

16:00-17:00

PROBLEM ZONES

Sál 1

17:05-18:05

BODYPUMP®️

Sál 1

17:10-18:10

CYCLING

Sál 2

18:10-19:10

BODYATTACK®️

Sál 1

18:10-19:10

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

18:15-19:15

BODYCOMBAT®️

Sál 2

19:15-20:15

Smíškova metoda

Sál 3 - Body&Mind

19:15-20:15

ZUMBA

Sál 1

07:15-07:45

Les Mills GRIT®️STRENGTH

Sál 1

ZÁSKOK

07:15-08:15

PILATES

Sál 3 - Body&Mind

07:50-08:20

Les Mills CORE®️

Sál 1

ZÁSKOK

08:30-09:30

PROBLEM ZONES

Sál 1

09:00-09:30

Les Mills SPRINT

Sál 2

09:50-10:50

BODYBALANCE®️

Sál 1

ZÁSKOK

11:15-12:15

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

12:00-13:00

CYCLING

Sál 2

16:00-17:00

BARRE workout

Sál 3 - Body&Mind

16:15-17:00

Les Mills Strength development

Sál 1

17:00-18:00

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

17:00-18:00

PROBLEM ZONES

Sál 2

17:05-18:05

BODYPUMP®️

Sál 1

18:10-18:40

Les Mills CORE®️

Sál 2

18:15-19:15

BODYSTEP®️

Sál 1

19:20-20:20

BODYATTACK®️

Sál 1

09:00-10:00

BODYPUMP®️

Sál 1

ZÁSKOK

09:00-10:00

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

09:10-09:55

Les Mills BARRE®️

Sál 2

10:10-11:10

BODYBALANCE®️

Sál 3 - Body&Mind

10:10-11:10

ZUMBA

Sál 1

11:15-12:15

BODYCOMBAT®️

Sál 1

11:15-12:15

CYCLING

Sál 2

12:25-13:10

Les Mills Dance®️

Sál 1

13:00-14:00

PILATES

Sál 3 - Body&Mind

13:15-14:15

BODYPUMP ®️ EXTRA

Sál 1

ZÁSKOK

08:15-09:15

BODYBALANCE®️

Sál 1

09:30-10:30

BODYPUMP®️

Sál 1

10:00-11:00

JÓGA

Sál 3 - Body&Mind

10:40-11:40

BODYATTACK®️

Sál 1

ZÁSKOK

11:15-12:15

BODYBALANCE®️ EXTRA

Sál 3 - Body&Mind

ZÁSKOK

11:50-12:20

Les Mills GRIT®️CARDIO

Sál 1

12:30-13:30

BODYBALANCE®️

Sál 1

13:45-14:45

BODYPUMP ®️ EXTRA

Sál 1

ZÁSKOK

16:00-16:45

BODYSTEP®️

Sál 1

17:00-18:00

BODYPUMP®️

Sál 1

17:00-18:00

KRUHOVÝ TRÉNINK

Sál 2

17:00-18:00

Smíškova metoda začátečníci

Sál 3 - Body&Mind

18:05-18:35

Les Mills CORE®️

Sál 1

18:05-19:05

Smíškova metoda

Sál 3 - Body&Mind

18:35-19:35

BODYCOMBAT®️

Sál 1

← →

Změna programu vyhrazena.

Subject to change of program.

 

 

© Form Factory Všechna práva vyhrazena.

Provozováno společností eFitness - profesionální systém obsluhy fitness klubů

© Form Factory All rights reserved.

Proudly Powered by eFitness Club Management Software